Program FIO 2013

 

fio

Słupeckie Towarzystwo Tenisowe z dniem 30 września 2013 r. kończy realizację projektu ”Aktywnie na sportowo”. Projekt realizowany jest od 1 sierpnia 2012 r. W ramach projektu odbyły się 192 godziny zajęć z tenisa ziemnego w 2012 r. oraz 384 godziny w 2013 r.

W ramach projektu dzieci i młodzież z terenu całego Powiatu Słupeckiego miały możliwość nauki gry w tenisa ziemnego bezpłatnie. Zajęcia odbywały się na kortach tenisowych przy ul. Gajowej w Słupcy. W trakcie realizacji projektu młodzież miała zagwarantowany sprzęt sportowy – rakiety tenisowe i piłki do nauki gry. Słupeckie Towarzystwo Tenisowe doposażyło biuro oraz dokonało zakupów wyposażenia  kortów. 

Na zakończenie realizacji projektu odbył się turniej tenisa ziemnego w dniach
21-22 września 2013 r. Turniej rozegrano w jedenastu kategoriach. Zwycięzcy turnieju otrzymali pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe. Na zakończenie turnieju jego uczestnicy oraz  instruktorzy prowadzący zajęcia podsumowali realizacje projektu przy okolicznościowym poczęstunku.

Poniżej foto relacja z turnieju i zapraszamy do kontynuacji nauki gry w tenisa ziemnego.

 


Projekt „Aktywnie na sportowo” realizowany jest w ramach priorytetu 1 Aktywni i świadomi obywatele, aktywne wspólnoty lokalne, Obszaru wsparcia 10 Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w środowisku lokalnym. Projekt współfinansowany jest ze środków otrzymanych od Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. 

Słupeckie Towarzystwo Tenisowe serdecznie zaprasza na turniej tenisa ziemnego podsumowujący realizację projektu „Aktywnie na sportowo”. 

Turniej odbędzie się w dniach 21-22 września 2013 r. (sobota-niedziela) od godziny 10.00 na kortach przy ul Gajowej 4 w Słupcy.

Do udziału w turnieju zapraszamy wszystkich uczestników biorących udział w projekcie oraz dzieci i młodzież w wieku 7-18 lat z terenu całego Powiatu Słupeckiego.

Wszyscy uczestnicy zostaną podzieleni na grupy ze względu na wiek i umiejętności tenisowe.

Turniej zostanie rozegrany w następujących kategoriach wiekowych: 7-10 lat, 11-14 lat,
15-18 lat, poziom umiejętności to A, B , C.

Wielkość kortu zależna od kategorii wiekowej i poziom umiejętności.

Podczas turnieju organizator zapewni rakiety tenisowe, piłki, napoje oraz catering.

Dla zwycięzców przewidziane są puchary oraz atrakcyjne nagrody.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu  695 896 623

Tenis to naprawdę fajna sprawa, czeka na Ciebie dobra zabawa!!