finał III turnieju STT 2006

19-20.08.2006r. Ponad dwugodzinną grę zafundowali sobie w finale III Turnieju "Grand Prix Słupcy w Tenisie Ziemnym" Robert Kempka i Henryk Wyszyński. Wspaniałe widowisko obfitujące w wiele znakomitych zagrań tak z jednej jak i drugiej strony musiały zadowolić oglądających mecz. Pierwszy bardzo wyrównany set z wynikiem 7:6 zakończył się tie-breakiem 7:5 dla Roberta Kempki. Drugi set po emocjonującej grze, której nie odzwieciedla wynik 6:2 zapisał na swym koncie Henryk Wyszyński. Ze względu na zapadający zmrok 3 set rozgrywany był przy świetle. Do wyniku 5:2 dla H. Wyszyńskiego nic nie wskazywało, że to dopiero początek rzadko oglądanego na kortach tak dramatycznego 3 seta. Po obronieniu kolejno 2 piłek meczowych R. Kempka wygrał kolejno 6 gemów wychodząc na prowadzenie 6:5 w secie. Kolejnego gema gładko wygrał H. Wyszyński i było 6:6, a o zwycięstwie w meczu decydował tie-break, który wygrał R. Kempka 7:1 i cały mecz. Trudno nie wspomnieć pozostałych pojedynków, które rozegrało pozostałych 10 uczestników turnieju. Każdy z nich dostarczył tak grającym jak i oglądającym wiele nie zapominanych wrażeń i satysfakcji z osiągniętych wyników.